| Görüntüle | 2.8 'Ekran Görüntüsü |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 1000 Yüz, 3.000 Parmak İzi / Kart / Şifre |
| İletişim | Ethernet / USB Bağlantısı, WIFI ve 3G, 4G (İsteğe Bağlı) |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Pil Bağlantı Noktası |
| Ürün adı | Görünür Işık Canlı Yüz Tanıma Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Su geçirmez | Dış Mekan/IP65 Koruması |
| Tanıma Yöntemi | Parmak/kart/şifre |
| Görüntüle | 5 inç HD IPS ekranı |
| Yüz Kapasitesi | 5.000 (50.000 isteğe bağlıdır) |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| Kart Kapasitesi | 3000 |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 4'ü bir arada: Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 10 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Kart, Şifre, Parmak İzi |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt kapasitesi | 100.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Opsiyonel) |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Görüntüle | 5" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| çözüm | * 1280 720 |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| FRR | <0.1% |
| IRAK | <0.001% |
| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 4'ü bir arada: Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |