| Yüz Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| işlemler | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kamera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Çift Kamera 2M Piksel HD Renkli; 2M infrared camera |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
| Görüntülemek | 2.8 İnç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü yazılımı ve Web sunucusu Yazılımı |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi/Kart/Şifre | 3000 |
| İletişim | TCP/IP / USB Kalem Sürücüsü |
| Ürün adı | Görünür Işık Gerçek Kişi Yüz Tanıma Seyirci MakinesiMakine |
|---|---|
| çevre | iç mekan kullanımı |
| Tanıma Yöntemi | Parmak/kart/şifre |
| İletişim | TCP/IP, USB ana bilgisayar, WiFi |
| Görüntüle | 4.3 inç HD IPS ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
|---|---|
| Görüntüle | 5 inç IPS Ekran |
| çözüm | 1280 * 720 |
| Kamera | 200 piksel renkli kamera, 100 piksel kızılötesi kamera |
| İletişim | Wifi, Ethernet (Sabit Hat), USB |
| Ürün adı | AI Yüz Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Doğrulama | Dinamik yüz Tanıma, rfid kartı, pin |
| Klavye | dokunmatik tuş takımı |
| Görüntüle | 5 inç hd dokunmatik ekran, 200W kızılötesi canlı kameralar |
| Yüz Resiter | 5000 standart, (10000/50000 isteğe bağlı) |
| NPU | 800G Hash Oranı |
|---|---|
| Güç kaynağı | DC12V 1A |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| Kamera | 2MP Coclor Kamera + 2MP Infared Kamera |
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| İşlem Kapasitesi | 1.000.000 |
| Görüntüle | 4,5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| İletişim | WiFi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
|---|---|
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| Doğrulama | Yüz Tanıma,şifre,kart |
| Dahili batarya | 7.4v,2000 MA |
| NPU | 800G Hash Oranı |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
|---|---|
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz Tanıma Doğruluğu | %99,7 |
| Kart Kapasitesi | 5.000 |
| Dahili batarya | 7.4v,2000 MA |
| Şifre kapasitesi | 5.000 |
|---|---|
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| WDR | Geniş Dinamik Aralık, Doğru Yüz Tanıma'yı destekler |
| NPU | 800G Hash Oranı |
| Güç kaynağı | DC12V 1A |