| Tip | API ile EFace Tanıma Kapı Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz Tanıma/Parmak İzi Tarayıcı |
| Görüntülemek | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP/IP,USB,WIFI |
| Garanti | Bir Yıl Garanti |
| Kabuk malzemesi | Alüminyum alaşımlı muhafaza (duvara monte ve kapı tipi braketler isteğe bağlı) |
|---|---|
| İşlemci | RK3568, dört çekirdekli ARM Cortex-A55 mimarisi, ana frekans 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T bilgi işlem gücü |
| Veri deposu | 2 GB DDR4 (standart)/genişletilebilir |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Algoritma | Binoküler canlılık tespit algoritması ve yüz tanıma algoritması ve QR kod algoritması |
| dil/ses | Çince, İngilizce (standart), farklı dil ve seslerin özelleştirilmesini destekler |
| Kullanıcı Kapasitesi (kişi) | 10.000 kullanıcı (yüz tanıma/şifre/kart ile 10.000 kayıtlı kullanıcı, avuç içi damar tanıma ile 20.0 |
| Kullanıcı Kayıtları (giriş) | 1000.000 kayıt (Sahada fotoğraf kaydetmek ve yakalamak için yüz/avuç içi damar tanımayı destekler. Y |
| Yüz Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 110000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi | 300000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP/IP / Wi-Fi (Opsiyonel)/ Wiegand Giriş / Çıkış |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Algoritma | Binoküler canlılık tespit algoritması ve yüz tanıma algoritması ve QR kod algoritması |
| dil/ses | Çince, İngilizce (standart), farklı dil ve seslerin özelleştirilmesini destekler |
| Kullanıcı Kapasitesi (kişi) | 10.000 kullanıcı (yüz tanıma/şifre/kart ile 10.000 kayıtlı kullanıcı, avuç içi damar tanıma ile 20.0 |
| Kullanıcı Kayıtları (giriş) | 1000.000 kayıt (Sahada fotoğraf kaydetmek ve yakalamak için yüz/avuç içi damar tanımayı destekler. Y |
| Yüz Kapasitesi | 10000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000000 |
| Şifre Kapasitesi | 10000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2t |
| Kamera | SONY 200W Pixel hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 8" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| Tanımlama Stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID/IC |