| Ürün adı | AI03F dinamik yüz tanıma terminali |
|---|---|
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
| NPU | 0,6 ton |
| Görüntülemek | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran, Çözünürlük 1280*720 |
| İletişim portu | TCP/IP, USB-Tip A (U disk desteği), Wifi |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| Ürün adı | AI Yüz tanıma erişim kontrolü |
|---|---|
| Doğrulama Yolu | yüz, parmak izi, rfid kartı, qr kodu |
| yüz kullanıcıları | 5000 |
| kart kullanıcıları | 5000 |
| Kamera | 200W WDR Kızılötesi Canlı Kamera |
| Görüntüle | 5 inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, RFID Kartı, Şifre |
| çözüm | 1280 * 720 |
| Kamera | 2M Piksel Renkli WDR + 2M Kızılötesi Kamera |
| İletişim | TCP / IP, Ethernet (Sabit Hat), USB |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Ekran | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 10 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Kart, Şifre, Parmak İzi |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt kapasitesi | 100.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Opsiyonel) |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4.3 İnç, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Kapasitif |
|---|---|
| sistem | Linux 3.10 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| çözüm | 272*480 |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 10000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000000 |
| Şifre Kapasitesi | 10000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |