| Görüntüle | 5.0 inç Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 5000(10000/50000 Opsiyonel) |
| Kart Kapasitesi | 5000(10000/50000 Opsiyonel)ID standardı,IC Opsiyonel |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Binoküler Kamera | 2MP Renkli WDR+200W Kızılötesi Canlı Kamera |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| çözüm | 272*480 |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| çözüm | 800 * 480 |
| Ekran | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 "HD dokunmatik ekran |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.8m-3m |
| Görüntüle | 5 inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| çözüm | 800 * 480 |
| Kamera | 200 piksel renkli kamera, 100 piksel kızılötesi kamera |
| İletişim | TCP / IP, Ethernet (Sabit Hat), USB |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 300000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 10.0000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç renkli ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |