| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 (Opsiyonel 50.000) |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0,5 m-2.5m |
| Kimlik Modu | Yüz/Parola ve Kombinasyon |
|---|---|
| Ekran | 4,3 inç Dokunmatik Ekran |
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| İşletim sistemi | Linux |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 inç IPS Yüksek tanımlı ekran |
| çözüm | 800x480 |
| Yüz Tanıma Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kullanıcı Kapasitesi | 10.000 |
| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 4'ü bir arada: Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz Kapasitesi | 5.000 |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi | 5.000 |
| Kart Kapasitesi | 5.000 (isteğe bağlı) |
| Görüntülemek | Dokunmatik Ekran 5 inç TFT Dokunmatik Ekran |
| Dilim | İngilizce ve OEM'i destekleyin |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5.0 inç IPS dokunmatik ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256M DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Görüntüle | 5" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| çözüm | * 1280 720 |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| dil/ses | Çince/İngilizce (Standart) |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi (Kişi) | 5000 standart (50000'e genişletilebilir) |
| Yüz kapasitesi | 5000 standart (50000'e genişletilebilir) |
| Parmak izi kapasitesi | Serbestçe yapılandırılabilir |
| Kart Kapasitesi | 5000 standart (50000'e genişletilebilir) |