| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Kabuk malzemesi | Alüminyum alaşımlı muhafaza (duvara monte ve kapı tipi braketler isteğe bağlı) |
|---|---|
| İşlemci | RK3568, dört çekirdekli ARM Cortex-A55 mimarisi, ana frekans 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T bilgi işlem gücü |
| Veri deposu | 2 GB DDR4 (standart)/genişletilebilir |
| Görüntüle | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Ürün adı | Görünür Işık Canlı Yüz Tanıma Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Su geçirmez | Dış Mekan/IP65 Koruması |
| Tanıma Yöntemi | Parmak/kart/şifre |
| Görüntüle | 5 inç HD IPS ekranı |
| Yüz Kapasitesi | 5.000 (50.000 isteğe bağlıdır) |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 5,0 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| CPU, NPU | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7, 600G (0.6T) |
| Kamera | 2MP Renkli WDR+ 2MP Kızılötesi Canlı Kamera |
| İletişim | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Bulut / USB ana bilgisayarı |
| Yüz kapasitesi | 5.000 Standart |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| FRR | <0.1% |
| IRAK | <0.001% |
| modeli | HF2 |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android13.0 |
| İşlemci | Unisoc T606 8 çekirdekli 1,6 GHz 12 nm |
| Veri deposu | 4 cigabayt |
| ROM | 64 GB |
| PIN Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç Renkli LCD |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |