| Sıklık | 860-960MHz |
|---|---|
| Protokol | ISO 18000-6C |
| Ürün adı | Pasif Okuma Anteni Uhf RFID Okuyucu |
| Anten | 7dbi dairesel anten |
| Okuma mesafesi | 0-8m |
| Kimlik Doğrulama Yöntemi | Yüz tanıma |
|---|---|
| Giriş kontrolu | - Evet. |
| Entegrasyonlar | - Evet. |
| Kullanıcı Erişim Düzeyleri | Çoklu |
| Gerçek zamanlı izleme | - Evet. |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256M DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| Uyarılar ve Bildirimler | - Evet. |
|---|---|
| özelleştirme | - Evet. |
| Yüz tanıma | - Evet. |
| Giriş kontrolu | - Evet. |
| Veri güvenliği | şifreli |
| Ambalaj bilgileri | Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7 |
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Menşe yeri | SHENZHEN |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
|---|---|
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz Tanıma Doğruluğu | %99,7 |
| Kart Kapasitesi | 5.000 |
| Dahili batarya | 7.4v,2000 MA |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 "HD dokunmatik ekran |
| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| ÖZELLİKLER | Hareket Algılama, HD Dokunmatik Ekran, HD Renkli Kamera, Gece görüşü |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4.3 İnç, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Kapasitif |
|---|---|
| sistem | Linux 3.10 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Tip | Kart Okuyuculu Biyometrik Zaman Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz Tanıma/Parmak İzi Tarayıcı |
| Görüntülemek | 4 inç Dokunmatik Ekran |
| iletişim | TCP/IP,USB,WIFI |
| Garanti | Bir Yıl Garanti |