| Malzeme | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Kilidini aç yolu | Mobil APP + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| Parmak izi sensörü | Kapasitif |
| Tuya UYGULAMASI | iphone ve Android telefonu destekleyin |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Yolun kilidini aç | Mobil UYGULAMA + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| TUYA UYGULAMASI | iphone ve Android telefonu destekleyin |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Model numarası | TM-K2 |
| Ürün adı | Gps İzleme bekçi devriye sistemi |
| Uygulama | İç ve dış mekan |
| boyut | 86 * 57 * 28 mm |
| Model numarası | TM-K2 |
|---|---|
| Ürün adı | Guard Tourd İzleme Sistemi |
| ÖZELLİKLER | Su geçirmez |
| boyut | 86 * 57 * 28 mm |
| renk | Portakal |
| Ekran | 5 inç IPS HD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Ürün adı | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Su Geçirmez Koruma Devriye İzleme |
|---|---|
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| Uygulama | Petrol Boru Hattı, Kimya, Madencilik Endüstrisi |
| ağırlık | 120g |
| Okuma zamanı | 1 saniye |
| Ürün adı | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Su Geçirmez Koruma Devriye İzleme |
|---|---|
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| Uygulama | Petrol Boru Hattı, Kimya, Madencilik Endüstrisi |
| Pil Türü | 3.7V şarj edilebilir lityum pil |
| Akü Kapasitesi | 1.800 mah |
| WDR | Geniş Dinamik Aralık, Doğru Yüz Tanıma'yı destekler |
|---|---|
| Şifre kapasitesi | 5.000 |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| ağ iletişimi | TCP/IP,USB,WIFI |
| Tanıma mesafesi | 0.5-2.5 metre. |