| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 200,000 |
| Görüntüle | 2,4 inç TFT Renkli LCD |
| İletişim | USB, USB flash sürücü |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| Kamera | WDR geniş dinamik Sensör 1/5 inç FOV 752MP piksel kızılötesi canlı kamera |
| Dolgu Işığı | LED Dolgu Işığı ve Çift Kızılötesi Dolgu Işığı (Ortam ışığına göre otomatik kontrol) |
| Görüntülemek | 5.0 İnç IPS Dokunmatik Ekran, HD 720*1280 |
| İletişim portu | TCP/IP, USB-Tip A (U diski destekler), Wifi, RS485 |
| Görüntülemek | 2.8 İnç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü yazılımı ve Web sunucusu Yazılımı |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi/Kart/Şifre | 3000 |
| İletişim | TCP/IP / USB Kalem Sürücüsü |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | IC Kartı |
| Biyometrik ölçüm | yüz |
| İletişim | TCP / IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 / 5.000 |
|---|---|
| Kart / Şifre Kapasitesi | 3000 / 5.000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 / 5.000 |
| Görüntüle | 2.8 inç Renkli Ekran |
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Yerel Masaüstü Uygulaması ve Bulut Uygulaması |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| RFID Kart Kapasitesi | 3000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| İşlemci | RK3568, dört çekirdekli ARM Cortex-A55 mimarisi, ana frekans 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T bilgi işlem gücü |
| Veri deposu | 2 GB DDR4 (standart)/genişletilebilir |
| ROM | 8 GB (standart), 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB'ye genişletilebilir |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ürün kalemi | Yüz ve Parmak İzi zaman saati |
|---|---|
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2.4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontrolü | Kilit Rölesi Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Butonu / Kapı Sensörü |