| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| İletişim | TCP / IP / USB Sürücüsü |
| Gerilim / akım | 9V / 12V 1A |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Pil Bağlantı Noktası |
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 10.0000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç renkli ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Marka | TIMMY |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / USB sürücüsü |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç renkli ekran |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü ve Bulut Yazılımı |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| RFID Kart Kapasitesi | 3000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Kart, Şifre |
| Opsiyonel fonksiyonlar | IC Kartı |
| biyometrik ölçüm | Yüz |
| İletişim | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.8m-3m |
| Ürün adı | AI dinamik yüz tanıma cihazı |
|---|---|
| İşlemci | 1.0G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
| RAM ve ROM | 256M DDR; 4G Emmc |
| Kamera Doldurma ışığı | Real Sensor 1/2,9 inç FOV 75° 2MP piksel yüksek çözünürlüklü renkli kamera WDR geniş dinamik.Sensör |
| Görüntülemek | 5 inç IPS Tam Görünümlü Yüksek Çözünürlüklü Dokunmatik ekran |
| Görüntüle | 2.8 inç Kapasitif LCD |
|---|---|
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | Yedek Pil / IC |
| Tanımlama Hızı | 0,2 saniyeden az |
| boyut | 187 * 131 * 42 mm |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/Kimlik |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Dil | Çince ve İngilizce (standart sürüm, birden fazla dilde özelleştirilebilir) |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000 Adet |
| Yüz kapasitesi | 5000 Adet |
| Kart Kapasitesi | 5000 Adet |