| Ürün adı | Görünür Işık Gerçek Kişi Yüz Tanıma Seyirci MakinesiMakine |
|---|---|
| çevre | iç mekan kullanımı |
| Tanıma Yöntemi | Parmak/kart/şifre |
| İletişim | TCP/IP, USB ana bilgisayar, WiFi |
| Görüntüle | 4.3 inç HD IPS ekran |
| Görüntüle | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT LCD |
|---|---|
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| İletişim | TCP / IP, Ethernet (Sabit Hat), USB |
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Modu doğrula | RFID Kartı |
| Anten | 7dbi dairesel anten |
| Çalışma Frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |
| Öğe adı | Uzun mesafe uhf rfid okuyucu |
| Yüz Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 110000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| ÖZELLİKLER | Zaman ve Katılım |
| Kart Kapasitesi | 2000 |
| Malzeme | Metal, Anti-vandal, IP68 Su Geçirmez |
| Statik Akım | 3mA'dan az |
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Modu doğrula | RFID Kartı |
| Anten | 7dbi dairesel anten |
| Çalışma Frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |
| Öğe adı | Uzun mesafe uhf rfid okuyucu |
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Doğrulama modu | rfid kart |
| Anten | 7dbi dairesel anten |
| çalışma frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |
| Öğe adı | Uzun mesafe uhf rfid okuyucu |
| Kullanıcı yönetimi | - Evet. |
|---|---|
| Veri güvenliği | şifreli |
| özelleştirme | - Evet. |
| Entegrasyonlar | - Evet. |
| Gerçek zamanlı izleme | - Evet. |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Yolun kilidini aç | Mobil UYGULAMA + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| TUYA UYGULAMASI | iphone ve Android telefonu destekleyin |