| Ürün adı | AI03F dinamik yüz tanıma terminali |
|---|---|
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
| NPU | 0,6 ton |
| Görüntülemek | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran, Çözünürlük 1280*720 |
| İletişim portu | TCP/IP, USB-Tip A (U disk desteği), Wifi |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Algoritma | Binoküler canlılık tespit algoritması ve yüz tanıma algoritması ve QR kod algoritması |
| dil/ses | Çince, İngilizce (standart), farklı dil ve seslerin özelleştirilmesini destekler |
| Kullanıcı Kapasitesi (kişi) | 10.000 kullanıcı (yüz tanıma/şifre/kart ile 10.000 kayıtlı kullanıcı, avuç içi damar tanıma ile 20.0 |
| Kullanıcı Kayıtları (giriş) | 1000.000 kayıt (Sahada fotoğraf kaydetmek ve yakalamak için yüz/avuç içi damar tanımayı destekler. Y |
| çözüm | 1920 x 1080 |
|---|---|
| ÖZELLİKLER | Zaman ve Katılım, Su Geçirmez / Hava Koşullarına Dayanıklı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | Kapalı, Açık |
| İletişim | USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Sipport Portokolleri | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |
| Okuma Aralığı | 20-35 m(Yüksek güç 0~8m) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Doğrulama modu | RFID Kartı |
| Anten | 7dbi dairesel anten |
| Çalışma Frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ekran Boyutu | 4,3 inç dokunmatik ekran |
| çözüm | 1920 x 1080 |
|---|---|
| ÖZELLİKLER | Zaman ve Katılım, Su Geçirmez / Hava Koşullarına Dayanıklı |
| Wiegand | Wiegand26 girişi / çıkışı |
| Uygulama | Kapalı, Açık |
| İletişim | USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Doğrulama modu | RFID Kartı |
| Anten | 7dbi dairesel anten |
| Çalışma Frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Doğrulama modu | rfid kart |
| Anten | 7dbi dairesel anten |
| çalışma frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Doğrulama modu | rfid kart |
| Anten | 7dbi dairesel anten |
| çalışma frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |