| PIN Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
| Ekran boyutu | 2,8 inç Renkli LCD |
| Diller | İtalyanca / İspanyolca / İngilizce / Korece / Türkçe / Japonca / vb. |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Ürün adı | Kapı Geçiş Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Ekran | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Doğrulama | yüz, Pin, IC kartı, Kimlik Kartı |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| ÖZELLİKLER | Hareket Algılama, HD Dokunmatik Ekran, HD Renkli Kamera, Gece görüşü |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| kimlik stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID(IC) |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ürün adı | Ücretsiz SDK Bulut Biyometrik Yüz Tanıma Sistemi Katılım Zaman Makinesi |
|---|---|
| İletişim | USB, TCP / IP, RS485, WIFI (isteğe bağlı) |
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1500 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Görüntüle | 5" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| çözüm | * 1280 720 |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| FRR | <0.1% |
| IRAK | <0.001% |
| Görüntüle | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Görüntülemek | 2,8 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |