| Yüz Kapasitesi | 1.0000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| PIN Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç Renkli LCD |
| Ürün kalemi | Yüz ve Parmak İzi zaman saati |
|---|---|
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Destek | - Evet. |
|---|---|
| Yüz tanıma | - Evet. |
| Sistem tipi | Yazılım |
| Raporlama ve Analiz | - Evet. |
| Kimlik Doğrulama Yöntemi | Yüz tanıma |
| Kimlik Doğrulama Yöntemi | Yüz tanıma |
|---|---|
| Giriş kontrolu | - Evet. |
| Entegrasyonlar | - Evet. |
| Kullanıcı Erişim Düzeyleri | Çoklu |
| Gerçek zamanlı izleme | - Evet. |
| Uyarılar ve Bildirimler | - Evet. |
|---|---|
| özelleştirme | - Evet. |
| Yüz tanıma | - Evet. |
| Giriş kontrolu | - Evet. |
| Veri güvenliği | şifreli |
| Tip | Taşınabilir Biyometrik Yüz Tanıma Çalışan Saat Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz Tanıma/Parmak İzi Tarayıcı |
| Görüntülemek | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| iletişim | TCP/IP,USB,WIFI |
| Garanti | Bir Yıl Garanti |
| Görüntülemek | 4.3 İnç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB, TCP/IP, U-Disk, WFII |
| Tanımlama Stili | Yüz, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, RFID |
|---|---|
| Ekran | 4,3 inç Elektronik Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| çözüm | 800 * 480P |
| Tanıma | Çalışan Adı ve numarası tanımaları |
| Kamera | 100W Infrared Camera; 100W Kızılötesi Kamera; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |