| Tip | Kart Okuyuculu Biyometrik Zaman Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz Tanıma/Parmak İzi Tarayıcı |
| Görüntülemek | 4 inç Dokunmatik Ekran |
| iletişim | TCP/IP,USB,WIFI |
| Garanti | Bir Yıl Garanti |
| Görüntülemek | 4.3 İnç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB, TCP/IP, U-Disk, WFII |
| Yüz tanıma | - Evet. |
|---|---|
| özelleştirme | - Evet. |
| Veri depolama | Bulut |
| Veri güvenliği | şifreli |
| Gerçek zamanlı izleme | - Evet. |
| Görüntülemek | 4.3 İnç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB, TCP/IP, U-Disk, WFII |
| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| Görüntüle | 5 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| çözüm | 800 * 480 |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| Görüntüle | 2.4 TFT Renkli LCD |
|---|---|
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | Yedek Pil / IC / GPRS / 3G / 4G |
| Biyometrik ölçüm | parmak izi |
| İletişim | TCP / IP, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Doğrulama modu | Parmak izi + PIN + kart |
|---|---|
| Görüntüle | 2.8 inç Renkli Ekran |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 / 5.000 |
| İşlem Kapasitesi | 230.000 |
| Standart iletişim | TCP / IP, USB Sürücüsü |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2t |
| Kamera | SONY 200W Pixel hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 8" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| Tanımlama Stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID/IC |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü ve Bulut Yazılımı |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| RFID Kart Kapasitesi | 3000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000/5000 (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000/5000 (isteğe bağlı) |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |