| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/Kimlik |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
| Veri deposu | 256M DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Kamera | 2MPHD Renkli Kamera,2MP HD Kızılötesi Kamera,Geniş Aralıklı Dinamik |
| Yüz Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| işlemler | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kamera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Çift Kamera 2M Piksel HD Renkli; 2M infrared camera |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Görüntüle | 5" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| çözüm | * 1280 720 |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| Tip | Yüz tanıma süresi katılım |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| Yüz kapasitesi | 5000(50000 İsteğe Bağlı) |
| Parmak izi kapasitesi | 10000(50000 İsteğe Bağlı) |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| FRR | <0.1% |
| IRAK | <0.001% |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT |
| Kamera | Çift HD Kızılötesi Kamera |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Dil | Çince ve İngilizce (standart sürüm, birden fazla dilde özelleştirilebilir) |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000 Adet |
| Yüz kapasitesi | 5000 Adet |
| Kart Kapasitesi | 5000 Adet |
| Ürün adı | AI Yüz Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Doğrulama | Dinamik yüz Tanıma, rfid kartı, pin |
| Klavye | dokunmatik tuş takımı |
| Görüntüle | 5 inç hd dokunmatik ekran, 200W kızılötesi canlı kameralar |
| Yüz Resiter | 5000 standart, (10000/50000 isteğe bağlı) |
| Ürün adı | Görünür ışık yüz algılama katılım makinesi |
|---|---|
| Tanıma Yöntemi | Yüz/parmak izi/rfid/kart/şifre |
| Görüntülemek | 5 inç HD IPS ekran |
| Yüz Kapasitesi | 5.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |