| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Sürücüsü |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Pil Bağlantı Noktası |
| Ekran | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran | 4.3" IPS 272*480 Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama Türü | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Tanımlama Modu | 1:N, 1:1 |
| tanımlama hızı | ≦0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Yüz Kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5 "HD dokunmatik ekran |
| Görüntüle | 5.0 inç Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 5000(10000/50000 Opsiyonel) |
| Kart Kapasitesi | 5000(10000/50000 Opsiyonel)ID standardı,IC Opsiyonel |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Binoküler Kamera | 2MP Renkli WDR+200W Kızılötesi Canlı Kamera |
| işlemler | 300.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256M DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| Model numarası | TM F620 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 200,000 |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı |
| Yüz Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| işlemler | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kamera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Çift Kamera 2M Piksel HD Renkli; 2M infrared camera |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4.3 İnç, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Kapasitif |
|---|---|
| sistem | Linux 3.10 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |