| Ambalaj bilgileri | Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 |
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/Kimlik |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.8m-3m |
| Kabuk malzemesi | Alüminyum alaşımlı muhafaza (duvara monte ve kapı tipi braketler isteğe bağlı) |
|---|---|
| İşlemci | RK3568, dört çekirdekli ARM Cortex-A55 mimarisi, ana frekans 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T bilgi işlem gücü |
| Veri deposu | 2 GB DDR4 (standart)/genişletilebilir |
| Ambalaj bilgileri | Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7 |
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Menşe yeri | SHENZHEN |
| Ambalaj bilgileri | Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-7 |
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Belge | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |
| Ürün adı | AI Yüz Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Doğrulama | Dinamik yüz Tanıma, rfid kartı, pin |
| Klavye | dokunmatik tuş takımı |
| Görüntüle | 5 inç hd dokunmatik ekran, 200W kızılötesi canlı kameralar |
| Yüz Resiter | 5000 standart, (10000/50000 isteğe bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Tip | Kart Okuyuculu Biyometrik Zaman Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz Tanıma/Parmak İzi Tarayıcı |
| Görüntülemek | 4 inç Dokunmatik Ekran |
| iletişim | TCP/IP,USB,WIFI |
| Garanti | Bir Yıl Garanti |
| Yüz Kapasitesi | 1.0000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |