| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 300000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| Doğrulama Hızı | ≤ 1 saniye |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç renkli ekran |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4.3 İnç, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Kapasitif |
|---|---|
| sistem | Linux 3.10 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Yüz tanıma | - Evet. |
|---|---|
| özelleştirme | - Evet. |
| Veri depolama | Bulut |
| Veri güvenliği | şifreli |
| Gerçek zamanlı izleme | - Evet. |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
| Veri deposu | 256M DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Kamera | 2MPHD Renkli Kamera,2MP HD Kızılötesi Kamera,Geniş Aralıklı Dinamik |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5.0 inç IPS dokunmatik ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.8m-3m |
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt | 1.000.000 |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| İletişim | WiFi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü / Wiegand Giriş / Çıkış |