| Kart Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| PIN Kapasitesi | 5000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
| Ekran boyutu | 4,3 inç Renkli LCD |
| Kabuk malzemesi | Alüminyum alaşımlı muhafaza (duvara monte ve kapı tipi braketler isteğe bağlı) |
|---|---|
| İşlemci | RK3568, dört çekirdekli ARM Cortex-A55 mimarisi, ana frekans 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T bilgi işlem gücü |
| Veri deposu | 2 GB DDR4 (standart)/genişletilebilir |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 / 5.000 |
|---|---|
| Kart / Şifre Kapasitesi | 3000 / 5.000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 / 5.000 |
| Görüntüle | 2.8 inç Renkli Ekran |
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Ambalaj bilgileri | Sünger ile karton paketlenmiş |
|---|---|
| Teslim süresi | Örnek sipariş 2~3 iş günü; Toplu sipariş 6~12 iş günü |
| Ödeme koşulları | , T/T, Western Union, D/P, D/A |
| Yetenek temini | Haftada 45000 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü ve Bulut Yazılımı |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| RFID Kart Kapasitesi | 3000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| PIN Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
| Ekran boyutu | 2,8 inç Renkli LCD |
| Diller | İtalyanca / İspanyolca / İngilizce / Korece / Türkçe / Japonca / vb. |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç renkli ekran |
| Güç kaynağı | DC12V 1A |
|---|---|
| NPU | 800G Hash Oranı |
| Kart Kapasitesi | 5.000 |
| Şifre kapasitesi | 5.000 |
| Tanıma mesafesi | 0.5-2.5 metre. |
| Tanımlama Stili | Yüz, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, RFID |
|---|---|
| Ekran | 4,3 inç Elektronik Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| çözüm | 800 * 480P |
| Tanıma | Çalışan Adı ve numarası tanımaları |
| Kamera | 100W Infrared Camera; 100W Kızılötesi Kamera; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| Yüz Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi | 500000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontrolü | Kilit Rölesi Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Butonu / Kapı Sensörü |