| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 4'ü bir arada: Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Desteklenen protokoller | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| İletişim | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2t |
| Kamera | SONY 200W Pixel hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 8" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| Tanımlama Stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID/IC |
| Destek | - Evet. |
|---|---|
| Yüz tanıma | - Evet. |
| Sistem tipi | Yazılım |
| Raporlama ve Analiz | - Evet. |
| Kimlik Doğrulama Yöntemi | Yüz tanıma |
| Ambalaj bilgileri | Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-7 |
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Belge | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |
| Ekran | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| NPU | 800G Hash Oranı |
|---|---|
| Güç kaynağı | DC12V 1A |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| Kamera | 2MP Coclor Kamera + 2MP Infared Kamera |
| Ambalaj bilgileri | Çanta |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Menşe yeri | SHENZHEN |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |