| İletişim | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Modu doğrula | RFID Kartı |
| Barkod türü | QR, Tek boyutlu kod |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Öğe adı | QR Kod Okuyucu Erişim Kontrolü |
| İletişim | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Modu doğrula | NFC, IC Kartı, RFID Kartı |
| Barkod türü | QR, Tek boyutlu kod |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Öğe adı | QR Kod Okuyucu Erişim Kontrolü |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | Wiegand giriş ve çıkış /USB/RS232/RS485 |
| Modu doğrula | RFID Kartı, QR kodu |
| Barkod türü | QR, Tek boyutlu kod |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
|---|---|
| Görüntüle | 5 inç IPS Ekran |
| çözüm | 1280 * 720 |
| Kamera | 200 piksel renkli kamera, 100 piksel kızılötesi kamera |
| İletişim | Wifi, Ethernet (Sabit Hat), USB |
| Görüntülemek | 10 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Kart, Şifre, Parmak İzi |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt kapasitesi | 100.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Opsiyonel) |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT LCD |
|---|---|
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| Kayıt Kapasitesi | 200,000 |
| İletişim | TCP / IP, Ethernet (Sabit Hat), USB |
| Ürün kalemi | Yüz ve Parmak İzi zaman saati |
|---|---|
| Görüntüle | 4.3 inç TFT Ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre Kapasitesi | 5000 |
| PIN Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| İletişim | TCP / IP / RS485 / Wi-Fi / Wiegand / USB |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4.3 İnç, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Kapasitif |
|---|---|
| sistem | Linux 3.10 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Görüntülemek | 4,3 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |