| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ürün adı | Yüz Kapı Kontrolörü |
|---|---|
| Ekran | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| tanımlama yolu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| fonksiyon | Erişim kontrolü, zaman katılımı, sıcaklık testi |
| Dil | İngilizce / İspanyolca / Tayca / İspanyolca / İtalyanca / Türkçe / Arapça vb. |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Yüz Kapasitesi | 10000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000000 |
| Şifre Kapasitesi | 10000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 200,000 |
| İletişim | USB |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 5.000.000 |
| Ekran | 5" IPS dokunmatik ekran |
| İletişim | TCP / IP, Wifi, USB Sürücüsü |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 inç TFT Dokunmatik ekran |
| Gerilim / akım | 12V 1A |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
| Ürün adı | Yüz Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, şifre, kart, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT LCD |
|---|---|
| Voltaj | 12V |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 / 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 200,000 |
| Tanımlama Türü | Fingeprint, Kimlik Kartı, Şifre |
| Yüz Kapasitesi | 1.0000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000.000 |
| özellik | Su geçirmez ip 65 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı |