| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 4,5 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Ürün adı | AI Yüz Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Ekran | 4.3 inç HD Dokunmatik Ekran |
| biyonüler kamera | 200W Renkli WDR+200W Kızılötesi canlı kamera |
| İşletim sistemi | Linux 3.10 |
| Doğrulama | Yüz, Pin, RFID Kartı |
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 200,000 |
| renk | Kahverengi |
| İletişim | TCP / IP / RS485 / Wi-Fi / Wiegand / USB |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| İşlemci | MT6765 (G36), 8 çekirdekli, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM ve ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (İsteğe bağlı 6 + 128) |
| Ekran Boyutu | 5,0 inç yüksek çözünürlüklü sert ekran, çözünürlük (720*1280) HD |
| Dokunmatik ekran | Kapasitif ekran, Corning dördüncü nesil cam, 5 noktalı dokunmatik kontrol |
| Kamera piksel | Ön 500WFF, Arka 1300WAF |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| işlemler | 300.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç LCD dokunmatik ekran |
| Kart Desteği | IC / ID / |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Yüz Kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5 "HD dokunmatik ekran |
| Ürün adı | Kapı Geçiş Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Ekran | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Doğrulama | yüz, Pin, IC kartı, Kimlik Kartı |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| PIN Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| renk | Siyah beyaz |
| İletişim | TCP / IP / RS485 / Wi-Fi / Wiegand / USB |