| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Görüntüle | 2.8 inç Kapasitif LCD |
|---|---|
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | Yedek Pil / IC |
| Yazılım | Bedava |
| İletişim | TCP / IP, Ethernet (Sabit Hat), USB |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | TIMMY |
| Çalışma tarzı | çevrimdışı veya Çevrimiçi |
| İsteğe Bağlı İşlevler | Yedek batarya |
| Model Numarası | TM70 |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
|---|---|
| Gerilim / akım | 9v 1a |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 / 5.000 |
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlev | GPRS / Wifi (Opsiyonel) |
| DST | Destek |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET | İsteğe bağlı |
| Boyut | 175 mm G x 140 mm D x 180 mm Y |
| Baskı formatı | Tek belge girişi ile 5 satır yazdırma |
| Ürün adı | Dijital Zaman Kaydedici |
| DST | Evet |
|---|---|
| kablosuz internet | İsteğe bağlı |
| boyut | 175 mm G x 140 mm D x 180 mm Y |
| Baskı formatı | Tek belge girişi ile 5 satır yazdırma |
| Model numarası | AP50 |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Kilidini aç yolu | Mobil APP + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| Parmak izi sensörü | Kapasitif |
| Tuya UYGULAMASI | iphone ve Android telefonu destekleyin |
| Yüz Kapasitesi | 1K |
|---|---|
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5 bin |
| Kayıt Kapasitesi | 300 bin |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik Kartı, PIN |
| Dil | Çince / İngilizce / İspanyolca / Endonezya / Tay / Arapça |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik, Şifre, Palm |
|---|---|
| İletişim | USB, TCP / IP, RS485, WIFI (isteğe bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| Yüz Kapasitesi | 5000/50000 (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 5000/50000 (isteğe bağlı) |
| Kayıt | 1.000.000 |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| İletişim | WiFi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü / Wiegand Giriş / Çıkış |