| Barkod türü | QR Kodu, 1D/20 barkod |
|---|---|
| Kart okuma mesafesi | 0~10 cm |
| kod çözme modu | görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM Kartı/IC Kartı/NFC kartı |
| Çalışma Frekansı | 125KHZ(TK4100/EM4100) veya 13.56MHZ M1 |
| Görüntüle | 5.0 inç Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 5000(10000/50000 Opsiyonel) |
| Kart Kapasitesi | 5000(10000/50000 Opsiyonel)ID standardı,IC Opsiyonel |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Binoküler Kamera | 2MP Renkli WDR+200W Kızılötesi Canlı Kamera |
| Yüz Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| işlemler | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kamera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Çift Kamera 2M Piksel HD Renkli; 2M infrared camera |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | TiMY |
| Sertifika | FCC,CE,ROHS |
| Model numarası | AI67FW |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
| Veri deposu | 256M DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Kamera | 2MPHD Renkli Kamera,2MP HD Kızılötesi Kamera,Geniş Aralıklı Dinamik |
| Tanıma Modu | AI Dinamik Yüz + Parmak İzi + Şifre + Kart |
|---|---|
| Yüz kapasitesi | 5000 Kullanıcı |
| Parmak izi kapasitesi | 10000 kullanıcı |
| Tanıma Hızı | ≤0,2 Saniye |
| Tanıma Doğruluğu | %99,70 |
| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| çözüm | 800 * 480 |
| Güç kaynağı türü | Pille çalışan |
|---|---|
| Yazılım | SDK'yı aç |
| İletişim | USB, 4G, WiFi, Ağ |
| Yüz kapasitesi | 5000 |
| Tanılama | Yüz, Mifare kartı, PIN, |
| İşletim Sistemi | Linux İşletim Sistemi |
|---|---|
| Ekran Tipi | OEM / DOM |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Kimlik Modu | Yüz, Parmak İzi, PIN, Kart |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6t |
| Veri deposu | 256M DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| Kullanıcı Kapasitesi | 15000(50000 Opsiyonel) |