| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| DST | Evet |
|---|---|
| kablosuz internet | İsteğe bağlı |
| boyut | 175 mm G x 140 mm D x 180 mm Y |
| Baskı formatı | Tek belge girişi ile 5 satır yazdırma |
| Model numarası | AP50 |
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| İşlem Kapasitesi | 1.000.000 |
| Görüntüle | 4,5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| İletişim | WiFi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Desteklenen protokoller | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| İletişim portları | Wiegand 26/34/98,RS485/RS232,USB |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Ürün adı | Termal Yüz Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntüle | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| tanımlama yolu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| Dil | İngilizce / İspanyolca / Tayca / İspanyolca / İtalyanca / Türkçe / Arapça vb. |
| Ağ sistemi | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |
| Kart Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Şifre Kapasitesi | 1000 |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi (İsteğe Bağlı) / RS485 |
| Diller | İngilizce / İtalyanca / İspanyolca / Türkçe / Korece / Japonca / vb. |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Doğrulama modu | rfid kart |
| Anten | 8dbi dairesel anten |
| çalışma frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |
| kullanım | Güvenlik devriyesi turu |
|---|---|
| Kart tipi | RFID 125KHz |
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| İletişim | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Şarj süresi | 4 saat |
| Yedek batarya | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 2.8 TFT renkli ekran |
| Yüz / parmak izi / kart / şifre | 1000/5000/5000/5000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| Model numarası | TM F650 |