| Ürün adı | Yüz Tarama Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntülemek | 10.1 İnç Ekran |
| iletişim yolu | TCP/IP, WIFI, USB |
| İşletim sistemi | Linux 3.1 |
| Doğrulama Modu | yüz, parmak izi, rfid kartı, pin. |
| NPU | 800G Hash Oranı |
|---|---|
| Güç kaynağı | DC12V 1A |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| Kamera | 2MP Coclor Kamera + 2MP Infared Kamera |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Dil | Çince ve İngilizce (standart sürüm, birden fazla dilde özelleştirilebilir) |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000 Adet |
| Yüz kapasitesi | 5000 Adet |
| Kart Kapasitesi | 5000 Adet |
| Görüntülemek | 2,8 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Ürün adı | Yüz LED Çerçeve Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, şifre, kart, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Yüz Kapasitesi | 1K |
|---|---|
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5 bin |
| Kayıt Kapasitesi | 300 bin |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik Kartı, PIN |
| Dil | Çince / İngilizce / İspanyolca / Endonezya / Tay / Arapça |
| Yüz Kapasitesi | 1.0000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000.000 |
| Güç kaynağı | 12V |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik, Şifre, Palm |
|---|---|
| İletişim | USB, TCP / IP, RS485, WIFI (isteğe bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| Tanımlama Stili | Şifre, Yüz, Parmak İzi, RFID Kartı |
|---|---|
| Parmak İzi Kartı / Pin Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| İletişim | tcp / ip ağı, USB, RS485, WIFI (isteğe bağlı) |
| Tanımlama Stili | Parmak izi, Yüz, Kimlik Kartı, PIN |
|---|---|
| Ekran | 2,8 inç TFT renkli ekran |
| Tanımlama Hızı | ≦ 1.0s |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5000 |