| Ürün adı | Görünür Işık Gerçek Kişi Yüz Tanıma Seyirci MakinesiMakine |
|---|---|
| çevre | iç mekan kullanımı |
| Tanıma Yöntemi | Parmak/kart/şifre |
| İletişim | TCP/IP, USB ana bilgisayar, WiFi |
| Görüntüle | 4.3 inç HD IPS ekran |
| Ürün adı | Yüz Kapı Kontrolörü |
|---|---|
| Ekran | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| tanımlama yolu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| fonksiyon | Erişim kontrolü, zaman katılımı, sıcaklık testi |
| Dil | İngilizce / İspanyolca / Tayca / İspanyolca / İtalyanca / Türkçe / Arapça vb. |
| çözüm | 800 * 480 |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Ürün adı | Görünür Işık Canlı Yüz Tanıma Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Su geçirmez | Dış Mekan/IP65 Koruması |
| Tanıma Yöntemi | Parmak/kart/şifre |
| Görüntüle | 5 inç HD IPS ekranı |
| Yüz Kapasitesi | 5.000 (50.000 isteğe bağlıdır) |
| Spesifik Özellik | IP65 / 67 Su Geçirmez |
|---|---|
| İletişim | TCP / IP, Wifi, USB Sürücüsü |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Gerilim / akım | 12V 1A-5A |
| Ürün adı | Yüz LED Çerçeve Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, şifre, kart, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Parmak İzi Kartı, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5000 Standart kapasite, 50000 isteğe bağlı |
| Günlük kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Parmak İzi, Yüz, Kart, Şifre |
| Opsiyonel fonksiyonlar | IC Kartı |
| biyometrik ölçüm | Yüz |
| İletişim | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Ürün adı | Kapı Geçiş Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ekran | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Tanımlama Modu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | IC Kartı |
| Biyometrik ölçüm | yüz |
| İletişim | TCP / IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |