| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| işlemler | 300.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü yazılımı ve Web sunucusu Yazılımı |
| Günlük kapasitesi | 1.000.000 |
| kart | Kimlik kartıyla standart (IC kartı isteğe bağlıdır) |
| İletişim | Wifi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik, Şifre, Palm |
|---|---|
| İletişim | USB, TCP / IP, RS485, WIFI (isteğe bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| Yüz Kapasitesi | 10000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000000 |
| Şifre Kapasitesi | 10000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Ekran | 5 inç IPS HD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ürün adı | Akıllı Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | RFID Kart, yüz, Pin |
| Tanıma Hızı | 0.2 sn içinde |
| Tanımlama miktarı | 5 kullanıcı / 1 kullanıcı |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Spesifik Özellik | IP65 / 67 Su Geçirmez |
|---|---|
| İletişim | TCP / IP, Wifi, USB Sürücüsü |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Gerilim / akım | 12V 1A-5A |
| İletişim | TCP / IP, Wifi, USB Sürücüsü |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 inç TFT Dokunmatik ekran |
| Gerilim / akım | 12V 1A |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 4,5 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 (Opsiyonel 50.000) |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |