| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4.3 İnç, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Kapasitif |
|---|---|
| sistem | Linux 3.10 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Ekran | 5 inç IPS HD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Parmak İzi Kartı, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5000 Standart kapasite, 50000 isteğe bağlı |
| Günlük kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Ürün adı | AI Yüz Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Doğrulama | Dinamik yüz Tanıma, rfid kartı, pin |
| Klavye | dokunmatik tuş takımı |
| Görüntüle | 5 inç hd dokunmatik ekran, 200W kızılötesi canlı kameralar |
| Yüz Resiter | 5000 standart, (10000/50000 isteğe bağlı) |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Parmak İzi, Yüz, Kart, Şifre |
| Opsiyonel fonksiyonlar | IC Kartı |
| biyometrik ölçüm | Yüz |
| İletişim | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Yüz Kapasitesi | 10000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000000 |
| Şifre Kapasitesi | 10000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| Görüntüle | 5 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| çözüm | 800 * 480 |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |