| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 4'ü bir arada: Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| İşlemci | MT6765 (G36), 8 çekirdekli, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM ve ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (İsteğe bağlı 6 + 128) |
| Ekran Boyutu | 5,0 inç yüksek çözünürlüklü sert ekran, çözünürlük (720*1280) HD |
| Dokunmatik ekran | Kapasitif ekran, Corning dördüncü nesil cam, 5 noktalı dokunmatik kontrol |
| Kamera piksel | Ön 500WFF, Arka 1300WAF |
| Ekran | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Ambalaj bilgileri | Sünger ile karton paketlenmiş |
|---|---|
| Teslim süresi | Örnek sipariş 2~3 iş günü; Toplu sipariş 6~12 iş günü |
| Ödeme koşulları | , T/T, Western Union, D/P, D/A |
| Yetenek temini | Haftada 45000 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Yüz Kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5 "HD dokunmatik ekran |
| Ürün adı | Termal Yüz Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntüle | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| tanımlama yolu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| Dil | İngilizce / İspanyolca / Tayca / İspanyolca / İtalyanca / Türkçe / Arapça vb. |
| Ağ sistemi | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/Kimlik |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| çözüm | 800 * 480 |
| Güç kaynağı türü | Pille çalışan |
|---|---|
| Yazılım | SDK'yı aç |
| İletişim | USB, 4G, WiFi, Ağ |
| Yüz kapasitesi | 5000 |
| Tanılama | Yüz, Mifare kartı, PIN, |
| işlemler | 300.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |