| Ekran | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.8m-3m |
| Ürün adı | Kapı Geçiş Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ekran | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Tanımlama Modu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Görüntüle | 4,3 inç dokunmatik ekran |
|---|---|
| Kamera | Çift Kızılötesi kamera, Çift HD kamera |
| Yüz Kapasitesi | 1500 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre | 5000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Görüntüle | 2.8 'Ekran Görüntüsü |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 1000 Yüz, 3.000 Parmak İzi / Kart / Şifre |
| İletişim | Ethernet / USB Bağlantısı, WIFI ve 3G, 4G (İsteğe Bağlı) |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Pil Bağlantı Noktası |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
|---|---|
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz Tanıma Doğruluğu | %99,7 |
| Kart Kapasitesi | 5.000 |
| Dahili batarya | 7.4v,2000 MA |
| WDR | Geniş Dinamik Aralık, Doğru Yüz Tanıma'yı destekler |
|---|---|
| Şifre kapasitesi | 5.000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Kamera | 2MP Coclor Kamera + 2MP Infared Kamera |
| Güç kaynağı | DC12V 1A |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 200,000 |
| İletişim | USB |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |